הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר בהתייחסות החברתית לאורך, כמות ואזורי השיעור הרצויים והלא-רצויים בגוף השתנתה לאורך ההיסטוריה האנושית והיא תלויה רבות בתפישה התרבותית, באמונה הדתית, במודל ליופי גברי ונשי ו.. במזג האוויר. ישנן חברות בהן מקובל כי נשים יישארו שעירות, בעוד בחברות אחרות זהו טאבו והנשים מסירות שיער באדיקות מכל (או מרוב) אזורי הגוף. גם היחס לשיער הגוף הגברי שונה ומשתנה מתקופה לתקופה ומאזור לאזור וישנן תרבויות המעריצות גוף חלק לעומת כאלו שהשיער הוא ביטוי לכוחו וגבריותו של האדם.

כך או כך – הסרת השיער הינה פעולה נפוצה בקרב נשים וגברים בעולם המודרני ולטכניקות, לטכנולוגיות ולמיומנות המטפלים ישנה השפעה קריטית על איכות התוצאה ומניעת נזקים נלווים.

הסרת שיער בלייזר

שאלות תשובות

מכשיר הלייזר שנמצא במרפאה הוא  ה-GentleMax PRO

הלייזר מזהה את זקיק השערה כ"מטרה". קרן הלייזר שולחת את חום הלייזר כ"טיל מונחה" לשורש השערה במטרה להשמיד את השורש. מדובר בתהליך הדרגתי של החלשה חוזרת ונשנית של הזקיק עד שהוא נהרס ומפסיק את תהליך הצמיחה.

באמצעות 2 אורכי הגל שמספק המכשיר,  ניתן לטפל בצורה יעילה ובטוחה בכל גווני העור ובכל גווני השיער. הלייזר אינו פוגע בשכבת העור העליונה כיוון שהוא מתביית על הפיגמנט שנמצא בתוך השיער.

הטיפול במכשיר ה-GMP הוא מהיר מאד ומלווה בטכנולוגיה פטנטית שבא הידית משחרר ספריי קר רגע לפני הלייזר ובכך ממש "מאלחשת" את עור בזמן הטיפול ובכך מפחיתה משמעותית את הכאב. 

מותר ללכת לים ולבריכה לאחר הטיפול , כמובן שאם מדובר על תקופת הקיץ חובה להשתמש במסנן קרינה בעל SPF 50 למשך כל זמן החשיפה.

המרווח תלוי במחזוריות צמיחת השיער בכל אזור ואזור בגוף. בממוצע המרווח הוא חודשיים בין טיפול לטיפול, אך כמובן בטיפולים מתקדמים מרווח זה הולך וגדל