טיקסל - Tixel

מכשיר הטיקסל מבוסס על טכנולוגיה טרמית רב-נקודתית המיועדת לטיפולים אסתטיים רפואיים, לחידוש והצערת העור עם פטנט טכנולוגי של חברת Novoxel.
המערכת פועלת בטכנולוגיית חום טבעי ללא קרינה.
טיפול בטוח, מופחת כאב עם זמן החלמה קצר.

הזרקות בוטוקוס

אפשרויות טיפול בטיקסל:
קמטים וקמטוטים
נזקי שמש
איכות ומרקם העור
פיגמנטציה וכתמי גיל
צלקות לאחר ניתוח, כוויות ואקנה
מיצוק העור
פילינג
הרמת עפעפיים

שאלות תשובות

הטיפול בטכנולוגיות יכול בחלק מהמקרים לייצר קולגן. בנוסף טיפולים טכנולוגיים אלה אינם כוללים החדרת חומרים לעור אלא עידוד העור להיבנות מעצמו המראה טבעי מאוד. חשוב לציין כי לעיתים יהיה צורך בהזרקות חומרי מילוי או בוטוקס לביצוע פעולה משלימה.
רוב הטיפולים האלה קלים ואינם מלווים בכאב קיצוני או בסבל גדול במהלך תקופת ההחלמה. טיפולים אלה מתאימים לכולם ואין הרבה התוויות נגד. בידיים הנכונות טיפולים אלה מתבצעים בצורה נכונה והתוצאות טובות מאוד.

כמובן שמדובר בסוג הטיפול, אבל לרוב שיא האפקט יראה שלושה חודשים לאחר הטיפול הראשון. חשוב לציין כי כל הטיפולים דורשים סדרת טיפולים המתבצעים בהפרש של חודשיים ולאחר מכן טיפול תחזוקתי.

למעט נשים בהריון, לא קיימות כמעט התוויות נגד לטיפול. עם זאת מומלץ לפנות לרופא עור לשם ייעוץ מקדים לפני ביצוע הטיפול. בשילוב עם רופא העור ניתן לתכנן אסטרטגיית טיפול מיטבית המתאימה לכל מטופל. חשוב לפנות לאדם בעל ידע ונסיון בטכנולוגיות השונות ולוודא כי הטיפולים מתבצעים תחת פיקוחו של רופא עור מומחה.